AROMATICA Echinaceové bylinné kapky od 3 let 50ml

AROMATICA Echinaceové bylinné kapky od 3 let 50ml

Výrobce: AROMATICA CZ s.r.o. (CZ)
Kód zboží: 8594009400135
HEM: 350-25.11.98-39994/1
Dostupnost: Skladem u dodavatele
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 78,51 Kč
Cena: 95,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

Echinaceové bylinné kapky
Doplněk stravy

-příznivě působí na normální fuknci imunitního systému
-posilují oblast horních cest dýchacích
-působí příznivě v době rizika nachlazení a v jeho počáteční fázi


Echinaceové kapky jsou připraveny jako tinktura, tedy lihový výluh částí byliny přímo ve výrobních prostorách firmy Aromatica. Pečlivá příprava zaručuje dostatečnou koncentraci účinných látek.
Pro jejich přípravu jsme zvolili echinaceové květy. Forma tinktury je tradiční, dobrá příprava zajišťuje maximální koncentraci účinných látek a zároveň jejich dobrou využitelnost organizmem.

Třapatka nachová (Echinacea purpurea)- echinacea, konkrétně její fialovokvětý druh, obsahuje v kořenech, květech a v menším množství dokonce i v listech komplex látek, který pozitivně ovlivňuje obranyschopnost. Obsažené jsou fenolické látky, polysacharidy, glykoproteiny a další. Účinek je patrný na několika úrovních. Dochází k posílení bílých krvinek, které pohlcují choroboplodné zárodky, a ke stimulaci lymfatického systému. Echinaceový komplex brání také šíření choroboplodných zárodků v těle. Užívání přípravku je vhodné při riziku šíření respiračních infekcí a dále v situacích, kdy dochází k oslabení imunitního systému (stres, vyčerpání, nevhodné stravování, opakovaná rentgenová vyšetření).

Složení výrobku: Lihový extrakt z květů rostliny Echinacea purpurea (Třapatka nachová). Extrakt obsahuje min. 40 obj. % alkoholu.

Použití: 20 kapek 3 x denně. Děti od 3 let poloviční dávkování. Nepřekračujte doporučené dávkování. Před upotřebením protřepat. Případný jemný sediment nená na závadu.

Obsah: 50 ml
Skladování: skladujte při teplotě 5 - 25 °C

Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Výrobek nesmí užívat osoby s autoimunitním onemocněním.


Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

na začátek stránky ~ doporučit tento web známému