BIOFREEZE Gel 118ml

BIOFREEZE Gel 118ml

Výrobce: Performance Health Inc. (USA)
Kód zboží: 2721125
HEM: Prohlášení o shodě
Dostupnost: Skladem u dodavatele
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 189,26 Kč
Cena: 229,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

Biofreeze gel

Biofreeze je chladivý gel pracující na principu léčby chladem, který se využívá jako terapeutická pomoc při léčbě bolavých nebo poraněných svalů. Je vyráběný společností Performnace Health v Pensilvanii. Biofreeze je využíván po celém světě pro úlevu od bolesti spojené se svalovou tkání.

Léčba chladem
Biofreeze je nejčastěji využíván k úlevě od bolesti formou léčby chladem. Biofreeze má na tělo stejný vliv jako pytlík s ledem akorát s tím rozdílem že proniká hlouběji do tkáně. Léčba chladem spočívá v tom, že ošetřovanou oblast zchladíme na nižší nej je průměrná teplota těla. Jak je známo teplo zvyšuje proudění krve a chlad dělá pravý opak. Snižuje proudění krve do dané oblasti. Tento efekt se také nazývá kryoterapie, která omezí schopnost vnímat a vysílat informace o bolesti. Chlad také zamezuje otékání dané oblasti.

Z čeho je Biofreeze chladivý gel proti bolesti vyrobený?
Jeho dvěmi hlavními složkami jsou mentol a propylalkohol, který se stará o rychlejší vstřebání mentolu do pokožky, který potom svým chladivým účinkem zabrání nervovým vláknům aby přenesli signál o bolesti do mozku kde by byl vnímán jako bolest. Biofreeze používá vzácnou bylinu zvanou Ilex. Tato bylina je výtažkem z posvátné jihoamerické rostliny, která je poté přepravena do Pensilvanie, aby se z ní vyrobil Biofreeze.

Obsah: 118 ml


Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

na začátek stránky ~ doporučit tento web známému