GS Condro Forte tbl.120+60 akce

GS Condro Forte tbl.120+60 akce

Výrobce: GREEN SWAN (CZ)
Kód zboží: 2831791
HEM: OVZ-35.0-3.10.06/44387
Dostupnost: Skladem u dodavatele
DPH: 15,00 %
Cena bez DPH: 660,00 Kč
Cena: 759,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

GS Condro FORTE 120 + 60 tbl.

GS Condro - Víc už Vaše klouby dostat nemohou

Pro zdravé klouby

Kompletní kúra na 3 měsíce
Měsíc užívání ZDARMA

GS Condro FORTE je na trhu již od roku 2000 a je dlouhodobě jedničkou na trhu kloubních přípravků. Za dobu své existence si získalo statisíce spokojených uživatelů.

GS Condro FORTE je vyvinuto podle nejnovějších poznatků současné medicíny a farmaceutické technologie, aby Vám přineslo tu nejlepší účinnou péči pro Vaše klouby.

GS Condro FORTE je přípravek, který zohledňuje nejpřísnější kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání.Maximální účinnost

Kloubní přípravek GS Condro FORTE obsahuje glukosamin sulfát, nejlépe klinicky ověřenou látku ze skupiny SYSADOA,1 jež je pro své příznivé působení na kloubní chrupavku doporučována odborníky z celého světa. Díky svým vlastnostem je doporučován odbornými lékaři EULAR.

GS Condro FORTE obsahuje v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu, neboli GS, v unikátní formě GS Clini-Q, což je záruka 100% kvality.

Originální kvalita GS Clini-Q je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce. Každá šarže GS Condro FORTE je totiž kontrolována na obsah účinné látky v mezinárodně akreditované laboratoři. Proto je také GS Condro FORTE doporučováno Společností pro léčbu bolesti způsobené artrózou při NCMI.2

Složení je navíc obohaceno o vitamin C, který je nezbytný pro tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách.Maximální komfort

Pro dosažení žádoucího efektu stačí užívat pouhé 2 tablety GS Condro FORTE denně. Tablety je možné užívat najednou nebo ve dvou denních dávkách. Pro snazší polykatelnost mají tablety GS Condro FORTE speciální tvar a povrchovou úpravu ETS2-TABSR.

Díky moderní ETS2-TABSR Technologii zpracování tablet nabízí GS Condro FORTE nejen maximální účinnost pro Vaše klouby, ale i maximální komfort při užívání. Ten je podle současných poznatků rozhodující při dlouhodobém užívání kloubních přípravků pro jejich příznivý účinek na klouby.

GS Condro FORTE je přípravek určený pro dlouhodobé užívání, proto splňuje požadavky na vysokou bezpečnost:


Výživová složka v 1 tabletě ve 2 tabletách DDD ve 2 tabletách
Krystalický glukosamin sufát.2KCl
1061,3 mg 2122,6 mg *
(odpovídá čistému glukosamin sulfátu GS Clini-QR)
800 mg 1600 mg *
Vitamin C 6 mg 12 mg 15 %

% DDD - procento doporučené denní dávky pro dospělé

* - DDD nebyla stanovenaSložení:
Glukosamin sulfát.2KCl, plnidlo (mikrokrystalická celulóza, sodná sůl karboxymethylcelulózy, hydroxypropylmethylcelulóza), protispékavá látka (stearan hořečnatý), kyselina askorbová, potahovací látka (hydroxypropylmethylcelulóza, mastek), barvivo (E 171, E 132).Doporučené dávkování:
Užívejte 2 tablety denně. Příznivé působení se může projevit pouze při dlouhodobém užívání, proto přípravek užívejte po dobu nejméně 2 měsíců. Tuto kúru je vhodné zopakovat 2-3x ročně. GS Condro FORTE můžete užívat i trvale, zejména pokud jsou Vaše klouby silně namáhány. Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně.

Tablety můžete užívat najednou nebo rozděleně do dvou denních dávek, nejlépe s jídlem nebo po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Tablety je možné drtit i půlit.

GS Condro FORTE je možné bezpečně kombinovat s léky proti bolesti a zánětu (tzv. nesteroidními antirevmatiky, jako např. ibuprofen, diklofenak atd.).Upozornění:
Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v suchu při teplotě 10-25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením.Údaje o hmotnosti a velikosti balení:
120+60 tablet - 278,3 g


Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

na začátek stránky ~ doporučit tento web známému