Hylak Forte sol.1x100ml

Hylak Forte sol.1x100ml

Výrobce: L. MERCKLE GES.M.B.H., VÍDEŇ (A)
Kód zboží: 4030096457187
Kód SÚKL: 9159
Farmakoterapeutická
skupina:
Antidiaroika, střevní protizánětlivá a protiinfekční léčiva - Organismy produkující kyselinu mléčnou
(ATC: A07FA01)
HEM:
Dostupnost: Skladem
DPH: 10,00 %
Cena bez DPH: 154,55 Kč
Cena: 170,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

Rodinné balení přípravku Hylak forte 100 ml

V českém zdravotnictví dochází k systémovým změnám, které mají ekonomický dopad na širokou veřejnost (poplatek za vyšetření, poplatek za položku na receptu). Abychom vyšli vstříc rostoucí poptávce po 100 ml balení, které je pro pacienty cenově výhodnější (v přepočtu na cenu 1 dávky) a zároveň nemuseli zvedat cenu 30 ml balení, která je pro nás neudržitelná, převedením veškeré výroby na jeden typ balení udržíme současnou cenu na úrovni 148 Kč a zároveň zabezpečíme dostatečné množství tohoto oblíbeného přípravku.

Balení 100 ml přípravku Hylak forte je také optimální velikostí pro rodinu a doba použitelnosti po otevření lahvičky je dostatečná - 6 týdnů (při standardním dávkování 6 ml denně se 100 ml balení spotřebuje za 17 dní, u kojenců při dávkování 3 ml denně do 33 dnů).

Hylak forte se nejčastěji používá při obtížích zažívacího ústrojí spojených s užíváním antibiotik.
Po doporučení lékaře je možno přípravek Hylak forte užívat při zánětu tlustého střeva, chronickém zánětu žaludku a tenkého střeva, při trávicích obtížích po léčbě zářením, při dermorespiračním syndromu (dědičné onemocnění vyskytující se již u dětí a přetrvávající případně až do dospělosti, charakterizované ekzémy a opakovanými infekcemi dýchacích cest a případným výskytem alergické rýmy nebo průduškového astmatu), při příznacích, jako je zvracení, poruchy oběhu, snadná únavnost, vyvolaných chronickou intoxikací ze střeva a při zánětu střev vyvolaných salmonelami u kojenců a malých dětí ke zkrácení doby vylučování salmonel.
Bez porady s lékařem je možné přípravek Hylak forte užívat při nadýmání, průjmu nebo zácpě, poruchách trávení, při trávicích obtížích spojených s užíváním antibiotik nebo sulfonamidů a při obtížích spojených se změnou podnebí a stravy (např. při cestování). Hylak forte díky svému unikátnímu složení lze indikovat dospělým včetně těhotných a kojících žen, dětem včetně kojenců, což ukazuje i dlouhodobé užívání těch nejmenších pacientů.


Volně prodejný léčivý přípravek.

Pečlivě pročtěte příbalové informace!


Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

na začátek stránky ~ doporučit tento web známému