Ibalgin Rapidcaps 400mg por.cps.mol.20x400mg

Toto zboží doporučujeme

Ibalgin Rapidcaps 400mg por.cps.mol.20x400mg

Výrobce: SANOFI-AVENTIS S.P.A., SCOPPITO (I)
Kód zboží: 3116317
Kód SÚKL: 215200
Farmakoterapeutická
skupina:
Protizánětlivá a protirevmatická léčiva - Ibuprofen
(ATC: M01AE01)
HEM:
Dostupnost: Skladem
DPH: 10,00 %
Cena bez DPH: 62,73 Kč
Cena: 69,00 Kč
Kusů:
 



Informace o zboží

Ibalgin Rapidcaps 400mg měkké tobolky



Ibuprofen 400 mg v 1 tobolce.
Obsahuje ibuprofen v tekuté formě. Měkké tobolky se v těle snadno rozkládají a okamžitě uvolňují účinnou látku, která se rychleji vstřebává do krevního oběhu a díky tomu se rychle dostane k místu bolesti.


Vhodné pro: dospělé a dospívající od 12 let (s hmotností nad 40 kg)

Použití:

Bolest hlavy / migréna
Bolest zad
Bolest zubů
Bolest svalů
Menstruační bolest

Dávkování:
Zapít vodou 1 tobolku až třikrát denně podle potřeby. Interval mezi jednotlivými dávkami by měl být alespoň 4 hodiny.
Nepřekračujte denní dávku 3 tobolky během 24 hodin.

Délka účinku proti bolesti: až 8 hodin.

Upozornění:

Těhotné ženy mohou užívat Ibalgin Rapidcaps 400 mg měkké tobolky pouze v 1. a 2. trimestru těhotenství, a to jen na výslovné doporučení lékaře.
Kojící ženy by Ibalgin Rapidcaps 400 mg měkké tobolky neměly užívat.

Ibalgin Rapidcaps 400 mg měkké tobolky je volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofen. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Balení: 20 měkkých tobolek


Volně prodejný léčivý přípravek.

Pečlivě pročtěte příbalové informace!


Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

na začátek stránky ~ doporučit tento web známému