Koňská mast chladivá 500ml

Koňská mast chladivá 500ml

Výrobce: Herbamedicus (CH)
Kód zboží: 7640133070377
HEM: Čestné prohlášení
Dostupnost: Skladem u dodavatele
DPH: 21,00 %
Cena bez DPH: 185,95 Kč
Cena: 225,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

Koňská mast vyvolává intenzivní osvěžení.Koňská mast chladivá obsahuje 25 bylin, o kterých je známo, že pomáhají:

-při revmatických stavech
-při otocích kloubů,
-při ischiatických obtížích,
-při křečových žilách.


Složení: kostival lékařský, kaštan koňský, arnika horská, rozmarýn lékařský, tymián obecný, měsíček lékařský, heřmánek pravý, máta peprná, šišák bajkalský, řepík lékařský, třapatka nachová, levandule, citrónový extrakt, grepový extrakt, ginkgo biloba, rdesno hadí kořen, borůvka plod, vřes černý, rybíz černý, kafr, eukalypt, jalovec obecný, kosodřevina, jedle bělokorá, borovice lesní

Jak používat: Po nanesení na postižené místo zcela vmasírujte takové množství gelu, jaké pokožka absorbuje. Pro dosažení maximální účinnosti aplikujte na čistou pokožku. Pravidelné používání produktu Koňská mast zvyšuje účinnost. Pro zvýšení účinnosti je také možno použít zábal, se silnou vrstvou gelu.

Balení: 500 ml

Upozornění: Koňská mast je určena pro zevní užití. Zabraňte vniknutí do očí, na sliznice a poraněnou kůži. Při použití v oblasti křečových žil, tyto místa nemasírujte, ale pouze zlehka potírejte! Vzácně se může vyskytnout alergická reakce na některou z bioaktivní složek přípravku.V naší nabídce naleznete také Koňská mast chladivá 250 ml, Koňská mast Forte chladivá 250 ml a 500 ml, Koňská mast Forte hřejivá 250 ml a 500 ml, Koňská mast hřejivá 250 ml a 500 ml.


Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

na začátek stránky ~ doporučit tento web známému