PROLACTON URO Forte 10 sáčků

PROLACTON URO Forte 10 sáčků

Výrobce: MEDOPHARM, S.R.O., PRAHA (CZ)
Kód zboží: 3660538
HEM: Čestné prohlášení
Dostupnost: Skladem
DPH: 15,00 %
Cena bez DPH: 303,48 Kč
Cena: 349,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

Prolacton Uro Forte 10 sáčků

Pro zdraví močových cest


D-manosa 2,1 g
Standardizovaný brusinkový extrakt
Extrakt z kopřivy a medvědice lékařské
Bacillus coagulans

Intenzivní péče, maximální dávka, pohodlné užívání.

Prolacton URO Forte obsahuje směs látek z přírodních zdrojů podávaných formou prášku baleného v sáčcích pro přípravu chutného teplého či studeného nápoje.

Synergické působení D-manosy, brusinky, kopřivy a medvědice lékařské pro zdraví močových cest.


D-manosa 2,1 g
-zabraňuje bakteriím přilnout k vnitřní stěně ledvin, močového měchýře, močové trubice a prostaty tím, že na sebe váže bakterie, které pak ztrácí schopnost uchycení ke sliznici. Bakterie jsou pak následně přirozeným způsobem vyloučeny močí.


Extrakt z kopřivy dvoudomé 100 mg
-Kopřiva dvoudomá je léčivá bylina, která má pozitivní vliv na zdraví ledvin. Podporuje vylučování vody z organismu, má protizánětlivé účinky a přispívá k normální funkci imunitního systému.


Standardizovaný brusinkový extrakt 50 mg
-obsahuje 10 % proanthokyanidinů. Brusinka kanadská (Vaccinium macrocarpon) příznivě působí proti infekci močových cest. Proanthokyanidiny (PAC) patří do skupiny flavonoidů. PAC jsou silné antioxidanty.


Extrakt z listů medvědice lékařské 50 mg
-Medvědice lékařská je zakrslý stálezelený keř. Extrakt z jeho listů přispívá k normální činnosti močového měchýře a ledvin, má antioxidační účinky a podporuje správnou funkci imunitního systému.


Bacillus coagulans 0,5 mld
-probiotická sporulující bakterie mléčného kvašení, která podporuje efekt Prolactonu URO Forte tím, že pozitivně působí na střevní mikroflóru.


Vitamin C 20 mg
-přispívá k normální funkci imunitního systému.


Velikost balení: 10 sáčků


Doporučené dávkování:

1 - 2 sáčky jednou denně. Obsah sáčku nasypte do sklenice, přidejte 150 až 200 ml studené nebo teplé vody (do 70 °C), zamíchejte a vypijte. Během léčby antibiotiky je vhodné PROLACTON URO Forte užívat 2 -3 hodiny před nebo po podání antibiotik a pokračovat v jeho užívání alespoň 7 dní po ukončení léčby.


Složení:

D-manosa, plnidlo kyselina citronová, extrakt z kopřivy dvoudomé, standardizovaný brusinkový extrakt, extrakt z listů medvědice lékařské, Bacillus coagulans, sladidlo sukralosa, vitamin C (kyselina askorbová), barvivo betanin, brusinkové aroma


Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící. Užívejte po dobu nejvýše 2 týdnů. Uchovávejte v suchu při teplotě do 25 °C. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.


Komentáře ke zboží

Nový komentář

Zatím nejsou žádné komentáře k tomuto zboží.

na začátek stránky ~ doporučit tento web známému